دو انتصاب مسکنی در وزارت راه و شهرسازی

از سوی معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، علی چگنی مدیرکل پیشین دفتر اقتصاد مسکن، جای خود را به عباس فرهادیه داد؛ هم‌چنین منصور نویریان به جای مصطفی مهردادفر به عنوان مدیرکل دفتر توسعه مهندسی منصوب شد.

به گزارش ایسنا، پس از استعفای عباس آخوندی از وزارت راه و شهرسازی که با تغییر سه تن از معاونان این وزارتخانه از جمله انتصاب مازیار حسینی در معاونت مسکن و ساختمان همراه بود، حالا او که به جای حامد مظاهریان در این سمت قرار گرفته، دو تن از مدیران زیرمجموعه خود را تغییر داده و مراسم تودیع و معارفه آنها امروز برگزار شد.

بر اساس تصمیم حسینی، عباس فرهادیه به عنوان مدیرکل اقتصاد مسکن جانشین علی چگنی شد. هم‌چنین منصورنویریان به عنوان مدیرکل دفتر توسعه مهندسی منصوب شد. این سمت پیش از این در اختیار مصطفی مهردادفر بود که تنها حدود سه ماه از مسؤولیت او در این حوزه می‌گذشت.

در این مراسم، مازیار حسینی معاون وزیر راه و شهرسازی بار دیگر بر ۱۰ سیاست ابلاغی وزارتخانه که در نشست با مدیران کل راه و شهرسازی استان‌های سراسر کشور تبیین و پیش‌تر نیز توسط وزیر راه و شهرسازی ابلاغ شده بود، تاکید کرد.

حسینی به تمامی همکاران خود در مجموعه معاونت مسکن و ساختمان توصیه کرد تمرکز روی اهداف و اجتناب از حاشیه‌ها، کنترل بر فعالیت‌ها، درخواست‌ها و پاسخ‌های شفاف و روشن، اولویت دادن به منافع گروه‌های حداکثری به جای منافع گروه‌های حداقلی را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

معاون مسکن و ساختمان همچنین رعایت چهارچوب و اصول و داشتن راه حل و تدبیر را برای حل مشکلات و عبور از چالش‌ها از جمله توصیه‌های خود برای همکاران حوزه معاونت مسکن و ساختمان و به ویژه مدیران کل دفاتر توسعه مهندسی و سرمایه‌گذاری و اقتصاد مسکن برشمرد.

توسط |2019-03-10T12:42:07-01:0010th مارس, 2019|اخبار داخلی, اخبار روز|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید